ЧАТ СТАЯ

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ЧАТ СТАЯ

Писане  antonio_s_t on Сря Дек 29, 2010 3:47 am

Може ли някой да ми каже дали е печелил парична награда,а не предметна. И как

antonio_s_t
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 6

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане  buxer4o on Сря Дек 29, 2010 9:10 pm

Някой да ми каже как да си променя имейла защото този с регистрацията ми го разбиха.Паролата на Локърз не са ми я сменили и още си влизам , но по натам имейла ще ми трябва за redemtions. В настройките на профила ми се опитвам да си го сменя но не става . Пише ми Try again later и колко по късно като от 2-3 месеца пробвам. Писах в сайта от полето Contact Us но незнам къде да видя дали са ми отговорили нещо. Ако някой знае как да се свържа с админите и да им обясня какво става да ми каже защото не се знае кога ще ми сменят паролата на акаунта.

buxer4o
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 2

Писане  buxer4o on Сря Дек 29, 2010 9:36 pm

Оставете - стана. Сигурно е имало доста време повреда.Сега като пробвах за последен път и стана. Хайде сега да трупам яко точки че да взема нещо.А я кажете какво е митото на всеки артикул. Защото ако си взема ipod touch и митото ми е някаквонереално аз по добре да си го купя.

buxer4o
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 2

Писане  Nikeman on Пет Фев 04, 2011 5:43 pm

Здравейте наскоро си поднових акаунта на Локерз и чувам че идват нещата, засега имам 5198 точки.Разгледах форума и темите разбрах че редиймът е 1 път месечно затова ще пробвам на "бид" да видя какво мога да взема.Само 1 въпрос имам, как мога да си редактирам данните защото това е стар акаунт и не помня какво съм писал за адрес и телефон или като получа имейл да потвърдя, че съм спечлил нещо ще ми дадат да редактирам информацията? Мерси предварително.И ако може само да ми изясните нещата с ваучерите от ПеиПал как става, предпочитам първо да пробвам с виртуална награда преди да рискувам да плащам мита и ддс-та. Very Happy

Nikeman
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 5

Писане  antonio_s_t on Нед Фев 13, 2011 9:46 pm

[b] И аз искам да питам за PayPal как стават нещата Smile

antonio_s_t
Нов потребител
Нов потребител