ЧЗВ (Често Задавани Въпроси)

Go down

ЧЗВ (Често Задавани Въпроси)

Писане  goldman on Пон Апр 19, 2010 10:41 pm

1.Кога е рийдима ?-Никой неможе да ви отговори на този въпрос те го пазят в тайна и никой незнае кога е Smile !!
2.Има ли хак за Локърз-НЕ!!!Има програма която да ти напомня кога е рийдма,има и такава която ти помага при попълването на данни,НО НЯМА ПРОГРАМА ЧРЕЗ КОЯТО ДА ПРАВИШ ПО 10000 ТОЧКИ (примерно)
3.Има ли вип или хакнати покани?-НЕ!!!Няма нито вип нито хакнати покани!Ако искаш,даваш си мейла,пращат ти покана и си правиш точки.НЯМА ДРУГ ВАРИАНТ.
4.Нов съм,как да правя точки?-За сега има 4 начина,всеки ден в най-левият ъгъл ви излиза едно балонче в което пише (Login PTZ),до точките ви,най-доло в най-десният ъгъл на екрана ви пише (Dailies)натискате го и всеки ден можете да отговаряте на 1 въпрос.ВАЖНО:Ако отговорите на въпроса от предният ден няма да ви даде точки !!!
Също така най-горе на екранат ви има едно каренце с различни надписи и картинки:My locker,Play,Connect и Redeem,когато натиснете на play вие можете да гледате различни клипове и съответно да печелите точки,Когато натиснете Connect вие можете да пращате покани на е-майлите на вашите приятели и като поканите 1 приятел получавате 2 точки.
Защо аз получавам по 2 точки на всяко нещо което правя а мойте приятели по 4?-Когато поканите 20 приятеля вие получавате титлата Z-lister и почвате да правите по 4 точки.
Нима имате и още въпроси?-погледнете тук...
http://lockerz-bulgaria.forumr.net/forum-f4/topic-t2.htm
МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРАТ ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА ЗА ДА НЯМА ИЗЛИШНИ КОМЕНТАРИ Smile
надявям се да съм помогнал
goldman
Нов потребител
Нов потребител

Брой мнения : 18

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото